Sekce » 2007

Sekce

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Nahlášení pálení

Kontakt

+420 725 026 762

Kalendář

 

Sestavuji aktuální kalendář ...
.

Radarová data

Facebook


Propagujte i svojí stránku

Hledat

Anketa

Líbí se vám náš web?

Ano (289) Ne (116) Ujde to (86)

Celkem hlasů: 491

29.12.2007, Požár kontajneru - Brnky

Jednotka vyjela na základě oznámení Obecní policie Zdiby k požáru kontejneru komunálního odpadu do chatové osady Brnka.Po příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěn požár plastového kontejneru v plném rozsahu, nasazen 1x C proud. Po provedené Lokalizaci byl zbytek kontejneru rozhrabán a doutnající zbytky prolity. Místo zásahu bylo po Likvidaci předáno Obecní policii Zdiby p.Wachtl a pracovníkovi technických služeb OU Zdiby a jednotka se vrátila na základnu.

Příčina vziku požáru: úmyslné zapálení nebo vysypání žhavého popela do kontajneru.

Vzniklá škoda: 30 000,-

28.11.2007, 20:25, Dopravní nehoda - vozidlo v rybníce

Po příjezdu na místo nehody a provedeném průzkumu jednotka pomohla Obecní policii Zdiby vyprostit řidiče havarovaného vozu z rybníka který se již nacházel mimo vozidlo a předala jej značně podchlazeného ZZS k dalšímu ošetření. Po příjezdu posilových jednotek vypomáhala s vyproštěním vozidla a následně s odklízením následků dopravní nehody a zprůjezdněním místa zásahu.

Je však velmi smutné,že v průběhu zásahu došlo k ohrožení zasahujících hasičů arogantním řidičem který si vynucoval průjezd místem zásahu,jak se později zjistilo byl tento řidič pod vlivem alkoholu a jeho chování je předmětem dalšího šetření PČR.

18.11.2007 , Práce pro obec, Kácení stromu

Jednotka SDH Zdiby provedla skácení,rozřezání a odstranění starého ořešáku jehož stav hrozil pádem na přilehlou nemovitost.

22.10.2007, 03:25, Požár chaty - Brnky

Po příjezdu na místo zásahu a provedeném průzkumu bylo zjištěno plamenné hoření v podbití a střešní konstrukci chaty. Provedeno otevření střešního pláště,otevření štítu a nasazen 1xC proud.Zároveň bylo provedeno vypnutí el.energie.Po příjezdu HZS Praha HS 3. předáno místo zásahu VD.Po provedené likvidaci místo zásahu předáno OZPP a majiteli nemovitosti a jednotka se vrátila na základnu.

1