Sekce » 2016

4.4.2016 Zdiby,Holosmetky

Dne 4. 4. 2016 likvidovala JSDHO Zdiby společně s HZS Sčk ps: Neratovice jedním vysokotlakým proudem z CAS K 25 L101 požár tújí v obci Zdiby, místní části Holosmetky. Po provedené lokalizaci místo požáru překontrolováno termokamerou a dohašena jednotlivá ložiska. Po sbalení požitého materiálu se jednotka vrátila zpět na základnu.

2.4.2016 Zdiby-Transport pacienta

Dne 2. 4. 2016 vyjela JSDHO Zdiby na žádost ZZS Sčk, na transport pacienta.Po příjezdu na místo události, provedeným průzkumem zjištěna imobilní osoba ve vaně, která se nacházela ve druhém nadzemním podlaží rodinného domu. Této osobě jednotka pomohla z vany a následně byla doprovozena do přízemí.Po dojezdu HZS Sčk ps: Neratovice a ZZS Sčk stanoviště Kralupy nad Vltavou se jednotka vrátila zpět na svou základnu.

22.3.2016 Větrušice

Dne 22.3.2016 byla jednotka SDH Zdiby vyslána na požár skladovacích prostor do obce Větrušice. Po příjezdu na místo události bylo provedeným průzkumem zjištěno, že se jedná o planý poplach a jednotka se vrátila zpět na svojí základnu.

20.3.2016 Zdiby,Brnky-Planý poplach

Dne 20.3.2016 byla vyslána jednotka SDH společně s HZS SčK Neratovice a HZS hl.m. Prahy stanice 3,10 do místní části Brnky na požár blíže neurčeného druhu. Po příjezdu na místo události zjištěno pálení zahradního Bio odpadu a jednotky nebyly na místě potřeba. Po ztotožnění majitelky pozemku a poučení o nutnosti nahlašovat pálení se jednotky vrátily na základny.

20.3.2016,Zdiby-Požár kontejneru

Dne 20.3.2016 likvidovala jednotka SDH Zdiby společně s HZS SčK Neratovice požár plastového kontejneru na papír. Na likvidaci použit jeden vysokotlaký proud a po jeho uhašení se jednotky vrátily zpět na základny.

5.3.2016-Požár kontejnerů-Zdiby

Dne 5.3.2016 v časných ranních hodinách vyjela jednotka SDH Zdiby společně s HZS SčK na ohlášený požár kontejnerů ve Zdibech.  Jednalo se o požár kontenerů na tříděný odpad který jednotka likvidovala vysokotlakým proudem z vlastního zdroje. Po provedené likvidaci se jednotky vrátily zpět na základny. U stejného případu zde jednotka zasahovala 2.5.2015.

19.2.2016, D8

Dne 19.2.2016 byla v ranních hodinách jSDH vyslána na dopravní nehodu polského kamionu, která se stala na dálnici D8. Po příjezdu na místo události již zde zasahovaly jednotky HZS SčK ps. Neratovice, Mělník a HZSp Aero Vododchody. Jednotka byla velitelem zásahu nasazena na vykládání prázdných euro palet z převráceného návěsu. po vyložení všech palet bylo velitelem rozhodnuto o redukci sil na místě zásahu a jednotka se vrátila zpět na základnu.

10.2.2016 Zdiby,Brnky

Dne 10.2.2016 vyjela jednotka na příkaz KOIS na nakloněný strom do drátů telefonu. Po příjezdu na místo události se zde již nacházela jednotka HZS ps Neratovice. Na místo byla vyžádána pracovní plošina Oú Zdiby a z ní byl smrk skácen.

25.1.2016 Zdiby,Brnky

Dne 25.1.2016 vyjela jednotka SDH Zdiby na ohlášený požár plechového kontajneru na směsný odpad. Jednotka provedla likvidaci požáru a po příjezdu HZS stanice Neratovice se vrátila zpět na základnu.

«   1 2